ב'קשב רב' צוות מקצועי ומגוון.

כל אחד מאנשי הצוות בעל פילוסופיה טיפולית שונה המציעה עוד נקודת מבט על טבעו של האדם. יחד יצרנו  שפה חדשה ועשירה המאפשרת מענה מדויק ושלם יותר בכל פניה אלינו.    

שמי דן ברזילי פסיכולוג חינוכי מומחה MA נוירפיסכולוגיה שיקומית מומחה לטיפול בCBT נוירופידבק וביופידבק. בנוסף, מרצה בבית הספר לפסיכותרפיה להכשרת מטפלים ב-CBT וקב"ן מילואים בלשכת הגיוס. 

במסגרת עבודתי לאורך השנים עם ילדים, מתבגרים, ובליווי הורים ומורים, נוכחתי כי הטיפול בהפרעת קשב הינו חסר ובמקרים רבים לא יעיל, וודאי לא לטווח הארוך. מטרת המרכז להציע טיפול משלים או חלופי לטיפול התרופתי מתוך הבנה עמוקה של קשיי הקשב אצל כל מטופל. לשם כך, הצטרפו אלי לאורך השנים מגוון אנשי צוות מתחומי טיפול שונים.

דן ברזילי, מנהל המכון

מנהלת אדמיניסטרציה.

יסמין גבעול

פסיכולוגית (MSc עם התמחות בהנדסת גורמי אנוש) מטפלת מוסמכת ב-CBT ובניורופידבק בעבודה עם ילדים בעלי אתגרי קשב וריכוז משלבת בין רקע טכנולוגי נרחב בפיתוח לומדות ומשחקי מחשב חינוכיים לבין ידע מעמיק בתהליכי תפישה, למידה וקוגניציה . 
בטיפול CBT משלבת מיינדפולנס וטיפול מבוסס חמלה להתמודדות עם פוביות, חרדות ויסות רגשי, התנהגויות כפייתיות, ותסמונת טורט.

סיגלית ברזילי

פסיכותרפיסט מטפל זוגי ומשפחתי, M.A בטיפול בהבעה ויצירה התמחות בפסיכודרמה, טיפול וליווי תהליכים אישיים וזוגיים ,עבודה והדרכת הורים הרוצים לשפר את טיב הקשר והתקשורת המשפחתית. עבודה טיפולית ממוקדת עם זוגות במשבר או זוגות הרוצים לשפר את טיב הקשר. טיפול וליווי פרטני בהתפתחות אישית וצמיחה תודעתית וליווי משברים בחיים.
 עבודה וניסיון בטיפול עם מתבגרים ומתבגרות המתמודדים עם קושי: רגשי,התנהגותי,קשב וריכוז ועוד.ליווי והדרכות הורים בנושאים מגוונים כגון :קושי בהתנהלות הורית ובניית הכלים המתאימים להצבת גבולו

אסף דרייפוס

MA, עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת רגשית, פסיכותרפיה בגישה דינמית תוך שילוב גישות נוספות בהן התמחיתי: EMDR, PE, TF-CBT, 12 צעדים ועוד. 
בעלת ניסיון רב בטיפול במתבגרים ובוגרים צעירים. כחלק מתהליך הטיפול מלווה אותם בהתמודדות עם האתגרים הרבים הניצבים בפניהם: בחירת כיוון מקצועי, זוגיות, קשרים בין אישיים, זהות אישית וחברתית, הורות צעירה וכדומה.

איילה כוחן

מטפל מוסמך בפסיכודרמה . תחומי התמחות: חרדות, דיכאון, בעיות משפחתיות וזוגיות, לקויות למידה, קשב וריכוז, הדרכת הורים, התמודדות עם משברי חיים. מנחה קבוצות הורים וילדים עם הפרעות קשב וריכוז. 
מנחה סדנאות וידאו תרפיה.

ישי לוי בנימיני

הומאופתית קלאסית מוסמכת (RCHom), חברה באגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית בעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים, נוער ומבוגרים בתחומי הפרעות קשב וריכוז, עיכוב התפתחותי, בעיות התנהגות, מצבי רוח משתנים, קשיים חברתיים, פחדים, חרדות ועוד
מאמינה בשילוב מספר טיפולים לפי הצורך ובהתאמת הטיפול באופן אינדיבידואלי לחייו של המטופל.

מיכל יהושוע

נטורופתית מוסמכת N.D ומטפלת ברפואה טבעית. מטפלת בעזרת תזונה, תוספי מזון, אבחון בדיקות דם, פרחי באך וצמחי מרפא.
הילה מתאימה ייעוץ תזונתי לילדי הקליניקה וכן ייעוץ תזונתי לכל המשפחה. להילה ניסיון רב בטיפול עם ילדים ובני נוער עם הפרעות קשב וריכוז, ועם הסימפטומים הפעילים ובכללם חוסר וויסות רגשי, חרדות, פחדים, נטייה להתקפי זעם, אימפולסיביות, דימוי עצמי נמוך, חוסר מוטיבציה ובעיות שינה ועוד.   
הטיפול מתמקד בהפחתת הסימפטומים על מנת לשפר את איכות החיים של הילד וסביבתו.
במקרה הצורך תיבחן מחדש סוגיית יעיל

הילה שולמן

פסיכולוג בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד (M.A). מתמחה בפסיכולוגיה קלינית בילדים ומתבגרים. בעל ניסיון בטיפול פסיכולוגי דינאמי, טיפול במשחק, טיפול דיאדי (הורה-ילד), טיפול קבוצתי בילדים, הדרכות הורים, וכן אבחונים פסיכודידקטים ופסיכודיאנוסטים. במהלך עבודתו כפסיכולוג רכש ניסיון בטיפול בילדים עם חרדות, הפרעות קשב, קשיי ויסות, ובעיות התנהגות. לאורך השנים עבד גם כפסיכולוג בי"ס ובעל נסיון בהתערבויות מערכתיות ובקשר עם מורים וצוותים חינוכיים.

דב שצברג

מטפלת באמנות ומטפלת קוגניטיבית התנהגותית (CBT).
חברה ביה"ת (האגודה הישראלית לטיפול באמצעות אומנויות). בעלת ניסיון בעבודה טיפולית עם ילדים ובני נוער המתמודדים עם ממגוון קשיים רגשיים, הדרכת הורים והנחיית קבוצות טיפוליות.

יהודית חגינסקי הולר

B.A  בחינוך וסוציולוגיה, מאבחנת ומטפלת בויסות חושי בגישה הנוירו-התפתחותית-תפקודית NDFA)), מטפלת התנהגותית (ABA), בעלת ניסיון בעבודה עם ילדים בעלי קשיי קשב וריכוז, הספקטרום האוטיסטי וילדים עם צרכים מיוחדים, בגילאי הרך- יסודי. עובדת בשיטה אינטגרטיבית המשלבת מספר גישות בויסות חושי-התנהגותי. 
הטיפול מתבצע בצורה חווייתית דרך משחקים, תרגילים, יצירה, מוזיקה ומגע המותאמים אישית לכל ילד.

טופז גינזברג ראובני

מטפל במוסיקה (MA מאוניברסיטת חיפה) ומטפל CBT (תעודה ממכון פסגות), 
ירון עובד במשרד החינוך בבית ספר לחינוך מיוחד, בעמותה לילדים בסיכון בגן תקשורתי ובקליניקה פרטית.
בנוסף לעבודתו עם בני נוער וילדים, ירון מנחה קבוצות התערבות קצרות מועד דרך 'מרכז חוסן' להורים לילדים עם צרכים מיוחדים ולאנשי טיפול להתמודדות עם לחצים ומצוקה דרך רכישת כלים מעולם ה cbt.

ירון כרמי

מאבחנת ומטפלת בלקויות למידה (MA), בעלת ניסיון עשיר עם ילדים במגוון גילאים, בתחומי השפה, החשבון והאנגלית. מאמינה שכל ילד יכול לעבור תהליך למידה ולהגיע לתוצאות מצויינות עם חיוך.

סיוון גומבוש

מאבחנת ומטפלת בלקויות למידה (MA). בעלת ניסיון רב עם ילדים, המאובחנים עם לקות למידה ובעיות קשב וריכוז באופן פרטי וכמורת שילוב בבתי ספר.
מתמחה בהקניית אסטרטגיות למידה והתאמת תוכניות עבודה מותאמות לחוזקות וקשיי הילד.

עדי רוזנצווייג

מאבחן דידקטי מוסמך M.A ומומחה ללקויות למידה. בעל ניסיון רב באבחון וטיפול בלקויות למידה.

מאמין כי באמצעות הוראה מתקנת ניתן להתוות דרך טיפולית מתאימה בהתאם לקשיים והחוזקות של התלמיד.

יניב לב